Herkese Borsa Nedir?

Herkese Borsa, mobil ve web platformu ile hizmet verir. Hisse, VİOP, varant ve yatırım fonlarında işlem yapmanın yanı sıra, yatırımcılara bu ürünler için araştırma ve analiz yapma imkanı da sunar.

Herkese Borsa ne gibi faydalar sunar?

Herkese Borsa uygulaması, hızlı ve kolay hesap açarak portföy alt limiti ve sürpriz masraflar olmadan işlem yapılabilen bir platformdur. Platform içinde sunulan analiz desteğinin yanı sıra yatırım danışmanı seçeneğiyle İş Yatırım’ın sermaye piyasalarındaki bilgi ve tecrübesinden faydalanabilirsin.


Alt Limit Yok
Herkese Borsa mobil uygulaması ile portföy alt limit şartı olmadan hızlı ve kolayca hesap açarak sen de paranı çalıştırabilirsin.
Sürpriz Masraf Yok
İşlemlerin, sürpriz bir masraf ile karşılaşmadan basit, işlem hacmine dayalı, değişen komisyon oranıyla ücretlendirilir.
Ücretsiz Canlı Veri
Anlık veriye hem mobil uygulama hem de web üzerinden ücretsiz erişebilirsin. Hesap açmadan önce sanal portföy oluşturarak borsayı deneyimleyebilirsin.
Yatırım Danışmanı Seçeneği
Platform içinde uzman araştırma ekibimiz tarafından sunulan analiz desteğinin yanı sıra yatırım danışmanı seçeneğiyle İş Yatırım’ın sermaye piyasalarındaki bilgi ve tecrübesinden faydalanabilirsin.
Ürün Çeşitliliği

Platform aracılığıyla aşağıdaki piyasa ve ürünlere erişebilir ve hızlıca işlem yapabilirsiniz.

• Paylar

Borsa İstanbul’da işlem gören,Türkiye’nin gözde şirketlerine ortak olma, alım-satım ile fiyat hareketleri üzerinden getiri elde etme ve yatırım yaptığınız şirketin kar payından (temettü) faydalanma imkanı

• Varant ve Sertifikalar

Borsa İstanbul Pay Piyasasında pay alım-satımı ile benzer teknikte işlem gören, kaldıraç sayesinde etkin varlık yönetimi sağlayan ve piyasa yapıcıların da bulunduğu menkul kıymet sınıfındaki bu türev ürünler ile gelecekte oluşacak varlık ve gösterge fiyatları üzerinden korunma ve getiri elde etme imkanı.

• Altın Sertifikası

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından ihraç edilen ve Borsa İstanbul Pay Piyasasında pay alım-satımı ile benzer teknikte işlem gören, belirli bir standarttaki fiziki altını temsil eden elektronik sertifikalarla, avantajlı komisyon oranlarıyla, saklama ve güvenlik maliyetine katlanmadan, stopaj vergisi olmaksızın altına kolayca yatırım yapma ve düşük alım satım farklarıyla altının fiyat hareketlerinden getiri elde etme imkanı.

• Vadeli İşlem ve Opsiyonlar

Standardize edilmiş, takas garantisi altına alınmış, kaldıraç kullanılabilen ve hem alım hem de satım yönlü işlem yapılabilen bu finansal türev sözleşmeler ile gelecekte oluşacak varlık ve gösterge fiyatları üzerinden korunma ve getiri elde etme imkanı.

• Yatırım Fonları (TEFAS dahil)

Küçük ya da büyük fark etmeksizin varlıklarınızı, farklı yatırım temalarıyla oluşturulmuş olan anlık olarak alınıp satılabilen ya da resmi Türkiye Elektronik Fon Dağıtım Platformu (TEFAS) 'nda işlem gören yatırım fonlarında değerlendirme imkanı.

Hizmetler

Öne çıkan hizmetlerimizden bazılarını sizin için sıraladık.

Hızlı Para ve Teminat Transferi

Kullanıcı dostu ara yüzümüz sayesinde, sadece kendi adınıza kayıtlı hesaplarınızla İşCep veya Diğer Mobil Bankacılık Şubeleri üzerinden serbest bakiyenizi kullanarak Türk Lirası yatırabilirsiniz. Nakit yatırma işlemlerinizi 7/24, nakit çekme işlemlerinizi sistemde belirtilen saat aralıklarında yapabilirsiniz. Kolayca VİOP teminatı yatırıp, çekebilir, talimatlarınızı talep izleme ekranından takip edebilirsiniz.

Emir Tipi Çeşitliliği

Borsa İstanbul'un imkan verdiği ölçüde, Pay Piyasası ve VİOP için şartlı ve tarihli emir, kalanı iptal et, gerçekleşmezse iptal et gibi farklı geçerlilik süresi ve tipte emir iletebilme imkanı.

Araştırma Veri ve Analizlerine Erişim

İş Yatırım'ın araştırma uzmanlığı ile hazırlanan veri ve analizlere ayrıca üyelik gerekmeden, ücretsiz erişim imkanı.

Halka Arzlara Katılım

İş Yatırım'ın konsorsiyum üyesi olduğu Borsa dışı veya Borsa İstanbul Birincil Piyasada gerçekleştirilen halka arzlara kolaylıkla talep iletebilme imkanı.

Bedelli Sermaye Artırımına Katılım

Mobil uygulamamız üzerinden Bedelli Sermaye Arıtımlarına kolayca katılım imkanı.

VİOP Teminat Tamamlama Çağrılarının Otomatik Kapatılması

T+1 günü karşılanmamış olan VİOP teminat tamamlama yükümlülüklerinizin pozisyon ve teminat yapınız elverdiği ölçüde, rassal bir anda otomatik kapatılması imkanı.

Herkese Borsa 

Mobil Uygulaması

iOS / Android marketlerden akıllı telefonuna Herkese Borsa’yı indir ve kullanıcı dostu ara yüzü ile kolayca işlem yapmaya başla!

Herkese Borsa

Web Platformu

Geniş tarayıcı desteği, kişiselleştirilebilir modül yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile kolayca işlem yapmaya başla!

musteri-ol

Hazırsan Başlayalım

Müşteri Ol butonuna tıklayarak Herkese Borsa uygulamasını hemen indirebilir ve görüntülü görüşme ile hesap açıp borsalarda işlem yapmaya başlayabilirsin.