Biz Kimiz?

İş Yatırım olarak kurucumuz Türkiye İş Bankası’ndan aldığımız bankacılık disiplini ile 26 yıldır sunduğumuz geleneksel alım-satım aracılık hizmetlerinin yanı sıra kurumsal finansman, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, piyasa yapıcılığı ve likidite sağlayıcılığı hizmetleri vermekteyiz. Ülkemizin sermaye piyasalarına ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ederken, öncü ve lider kimliğimiz ile değişen riskleri, fırsatları ve teknolojinin hızlı gelişimini sürekli takip ederek zamanın akışını değere çevirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Geliştirdiğimiz elektronik işlem platformumuz Herkese Borsa ile herkesin kolaylıkla ve İş Yatırım uzmanlığı ile sermaye piyasalarında varlık gösterebilmesini sağlıyoruz. Hisse, VİOP veya fonlar gibi araçlarda alt limit olmadan yatırım yapma imkanı ve üyelik gerçekleştiren kullanıcılarımız için bu araçlar hakkındaki araştırma ve analizlerimizi sunuyoruz.
musteri-ol

Hazırsan Başlayalım

Müşteri Ol butonuna tıklayarak Herkese Borsa uygulamasını hemen indirebilir ve görüntülü görüşme ile hesap açıp borsalarda işlem yapmaya başlayabilirsin.